HABER DETAYLARI

Büyük Değişim Koleji olarak ilk mezunlarımızı vermiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. 

Büyük Değişim Koleji olarak ilk mezunlarımızı vermiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. mezuniyet balomuz velilerimizle beraber iftar yemeği ile başladı. Öğrencilerimize Diploma takdiminden sonra Son derece coşkulu ve heyecanlı geçen gecemiz canlı müzik eşliğinde mezuniyet balosu ile son buldu . Mezun olan öğrencilerimize başarı ve mutluluk dolu bir hayat dileriz .

SON EKLENEN HABERLER
7 Nisan'da Konya'ya gidiyoruz!
Bursluluk sınav sonuçlarına nasıl ulaşacaksınız?
Büyük Değişim Kolejleri olarak 1. dönem yogunluğunu Elmadağ Kayak Merkezinde atıyoruz. 24 Ocak ta Elmadağ'da kızak keyfi ve karda sucuk ekmek üstelik sıcacık soba karşısında çok keyifli olacak.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) öğretmenin tercihine bıraktığı el yazısı kararında değişikliğe gidiyor.
TEOG yarışındaki başarı sıralamaları, eğitim kurumlarının reklam kampanyaları haline geldi. Bu haksız rekabet girişimine MEB el koydu, Bakanlık bünyesinde böyle bir sıralamanın yapılmadığını duyurdu.
2018 Kitap fuarı kitap sevdalıları ile tıklım tıklım doldu taştı. Bizde bu coşkuya Büyük Değişim ailesi olarak katıldık.
4. 5. 6. ve 7. sınıfların gireceği 2018 Yılı Büyük Değişim Koleji Bursluluk Sınavı ile ilgili konu analizler yayınlandı. Öğrencilerimizin incelemelerini ve sınav hazırlığını ona göre devam ettirmelerini öneririz.
Büyük Değişim Koleji, 5.6. ve 7.sınıf öğrencilerimiz için düzenlediği Türk Telekomünikasyon müze gezisinde çok eğlenceli saatler geçirdi.
Büyük Değişim Koleji olarak 3 Mart'ta düzenlediğimiz bursluluk sınavı yapıldı. Düşündüğümüzden çok daha fazla kişinin katılımının olması da bizi çok memnun etti. Tüm velilerimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
3,14 olan Pi sayısının kutlamaları için Matematik öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir çalışma yaptılar.
18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI için öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz yoğun bir çalışma yapmışlardır.
Düzce Belediyesinin ve DSİ Sporun Basket Maçı için arenaya gittiler.
ÜCRETSİZ YAZ OKULU 27 AĞUSTOS'TA BAŞLIYOR.
LGS YERLEŞTİRME KILAVUZU YAYINLANDI.
DOĞA,KÜLTÜR,MACERA
Büyük Değişim Koleji olarak ilk mezunlarımızı vermiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. 
5,6,7,8.Sınıflar için ihtiyaç listesi